Jesień to najbarwniejsza ze wszystkich pór roku! Czy wiesz jak niewiele potrzeba, by stworzyć piękną jesienną ozdobę dla Twojego domu? Wystarczy spacer po lesie i odrobina kreatywności! Kasztany, żołędzie i szyszki – chcesz przekonać się jak w łatwy sposób połączyć je w coś pięknego? Przyjdź na kolejne z cyklu warsztaty Zielono Mi w Galerii Łomianki!

Kwieciste wianki to symbol lata, stroiki w kształcie koła z gałązek iglastych wieszane na drzwiach kojarzą nam się z zimowym świątecznym czasem, a może warto pomyśleć też o jesiennej ozdobie dla domu? Wykorzystaj bogactwo naturalnych „darów” jesieni i pozwól  jej rozgościć się w Twoim domu – przyjdź 9 listopada do Galerii Łomianki na warsztaty z cyklu „Zielono Mi” i daj się zainspirować jesiennymi stroikami.
2019 JESIENNE STROIKI KV.jpg
Kasztany, szyszki, żołędzie, chrobotek reniferowy w jesiennych barwach i drewniane elementy decoupage to wszystko będzie do dyspozycji uczestników warsztatów. Te jesienne dodatki umieścimy na wiklinowych wiankach tworząc stroik, który może zdobić dowolne miejsce w Twoim domu, a dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów ma szansę przetrwać więcej niż jeden sezon. Powiesisz go na drzwiach? A może ozdobi Twój stół? Sam zdecydujesz!
Warsztaty odbędą się 9 listopada w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Zapraszamy na miejsce w godzinach pracy galerii.
Regulamin warsztatów:
1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
2. Warsztaty mają charakter otwarty – nie prowadzimy zapisów.
3. Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona i wynosi 100 osób.
4. Do udziału zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.
5. Pracujemy tylko w wyznaczonych miejscach – prosimy o nie wynoszenie prac poza stanowiska pracy.
6. Do wykorzystania przy każdym stanowisku przysługuje jeden komplet materiałów do wykonania jednej pracy.
7. Jednocześnie przy stołach warsztatowych może brać udział 8 – 10 osób.
8. Warsztaty odbędą się w blokach godzinowych/ w kilku turach.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia warsztatów przed czasem