Konto Ewy Farnej zhakowane! Ktoś włamał się na konto gwiazdy na Facebooku i je zhakował! Na profilu gwiazdy polskiej i czeskiej sceny muzycznej pojawiły się wulgarne wpisy, prywatne zdjęcia artystki oraz dokumenty zawierające poufne dane. Co więcej gwiazda nie była tego świadoma gdyż występowała podczas Sopot Festival Top of the Top!

Konto Ewy Farnej zhakowane

Do tego strasznego wydarzenia doszło dziś – 14 sierpnia podczas Top of the Top Sopot Festival. Niczego nieświadoma gwiazda śpiewała na scenie a w sieci, aż huczało! Ktoś włamał się na profil Ewy Farnej, ale to nie koniec! Na profilu pojawiły się poste ujawniające poufne dane współpracowników artystki, zdjęcia prywatne opatrzone wulgarnymi napisami. Osobiście jesteśmy wzburzone i zniesmaczone całą sytuacją i mamy nadzieję, że osoba odpowiedzialna poniesie karę. Profil Ewy Farnej śledzi około 750 tys osób.

żródło : Facebook

 

źródło : Facebook

konto Ewy farnej zhakowane

Ewa Farna – pokrzywdzona

Fani Ewy Farnej na szczęście domyślili się wszystkiego i nie uwierzyli, że stoi za tym artystka. Wielu z nich komentowało :

  • No i de*ila cieszy ze sie włamał … współczuje Ewie oby szybko wszystko wróciło do normy
  • Człowieku gratuluję chamstwa współczuję głupoty obyś odczuł ja na własnej skórze i portfelu

Ewa Farna również dowiedziała się o ataku na swoje Facebookowe konto. O interwencję prosi na Instagramie. Zgłaszajcie dodawane posty i pomóżcie !

To nie koniec niespodzianek – Ewelina Lisowska również została zaatakowana na FB. Ktoś włamał się na jej konto, jednak na szczęście opanowała sytuację bardzo szybko.