Tchibo to nie tylko smak kawy popijanej w świąteczne poranki w gronie najbliższych. Kolekcja MAGICZNE ŚWIĘTA to także ciekawe pomysły na prezenty, dekoracje do domu i świąteczne inspiracje modowe. To idealna propozycja dla miłośników tej wyjątkowej, ciepłej atmosfery, tak charakterystycznej dla grudniowych dni.

Czym byłyby Święta bez dekoracji i świątecznych lampek? Warto zadbać o to, by już od progu domu czuć było klimat świątecznej magii. Na nadchodzące Święta marka Tchibo przygotowała specjalną ofertę produktową dla Twojego domu. Jesteś zwolennikiem tradycyjnych ozdób na choinkę? A może wolisz bardziej nowoczesne dekoracje LED? W Tchibo znajdziesz coś dla siebie!
Pierniczki, babeczki, kruche ciastka… z Tchibo wykonanie ich będzie dużo łatwiejsze. W świątecznej ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria, które pomogą Ci w wypiekach, jak blaszki, foremki i maty do pieczenia, ale też te, które pomogą Ci zachować w kuchni porządek i udekorować stół. Z Tchibo zapakujesz też swoje prezenty w przyjazny dla planety sposób.
Świąteczny czas to także czas odpoczynku. Wygodna piżama i filiżanka kawy brzmią jak plan na idealny, świąteczny poranek. Zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych Tchibo proponuje najmodniejsze fasony z motywem bajek Disneya. Co ważne, zachwycają one nie tylko dekoracjami, ale także składem –   we wszystkich piżamach Tchibo znajduje się dodatek bawełny ekologicznej.