Home News Surprisecandle – świece zapachowe ze srebrną biżuterią

Surprisecandle – świece zapachowe ze srebrną biżuterią

surprisecandle

Do świąt już całkiem niedaleko, dlatego też nadeszła odpowiednia pora, by zacząć poszukiwania prezentów gwiazdkowych. Dziś mamy propozycję dla Pań lubiących relaksować się przy blasku świec. Jednak sama świeca to za mało, warto do tego dołączyć niespodziankę w postaci srebrnej biżuterii.

Surprisecandle – świece zapachowe ze srebrną biżuterią

SurpriseCandle to nie tylko świeca zapachowa. To połączenie przyjemnych doznań duchowych z piękną biżuterią. Prezent dla ducha i dla ciała. Kupując świecę mamy do wyboru więc różne kompozycje zapachowe, ale także rodzaj srebrnej biżuterii, którą znajdziemy w środku.

Surprisecandle

Biżuteria jest niebyle jaka, a jest to srebro o próbie 925. Średnia jej wartość wynosi 150zł, natomiast konkretną wartość sprawdzimy wchodząc na stronę i wpisując numer seryjny znajdujący się na etykiecie dołączonej do biżuterii. W  tym przypadku kolczyki są o wartości 130zł. Wzór biżuterii dobierany jest losowo.

Surprisecandle

Jeśli chodzi o samą świecę to na stronie mamy siedem kompozycji do wyboru. Zapachy nie  są duszące i nachalne co jest wielkim atutem świec. Jeśli chodzi o biżuterię to mamy do wyboru bransoletkę, kolczyki, naszyjnik oraz pierścionek. W przypadku tego ostatniego warto również znać rozmiar palca obdarowanej ułatwi nam to tabela znajdująca się na stornie.

Surprisecandle – świece zapachowe ze srebrną biżuterią Konkurs

Dodatkowo kupując Surprisecandle – świece zapachowe ze srebrną biżuterią możemy wygrać kolejną. Wystarczy wziąć udział w konkursie z bardzo prostymi zasadami. Odnajdź profil Surprisecandle na FB oraz IG. Zrób zdjęcie produktów i oznacz je hasztagiem  #SurpriseCandle. Nagrodą za wyróżnioną fotografię jest świeca SurpriseCandle (świeca wybierana jest losowo).