Miłość francuska to określenie na pieszczoty stref intymnych,  które odbywają się przy pomocy języka i ust. Osoby rozpoczynające współżycie intymne często zaczynają właśnie od niej. Jednak nie są pewne czy ten rodzaj miłości jest bezpieczny i dość często na forach internetowych spotyka się pytanie, czy przez minetę można zajść w ciążę? Spieszymy z odpowiedzią! 

Seks oralny a ciąża

Czy przez minetę można zajść w ciąże ? Nie, jednak seks oralny może przełożyć się na trudności z zajściem w nią. Gdyż zwarte w ślinie enzymy trawienne mają najbardziej szkodliwy wpływ na spermę. Ten mało znany fakt odkryty został w 1982 roku. Grupa naukowców dodała do pojemnika ze spermą dużą ilość śliny, a ta zabiła 12% plemników. Jednak nie myślcie o tym, że ślina zastąpi inne metody antykoncepcji! Nie bazujcie tylko na niej w żadnym wypadku.

Miłość francuska kontra plemniki

W naturalnych warunkach ślina może zmieszać się ze spermą, gdy przed stosunkiem będziemy uprawiać miłość francuską. Również, jeśli dodamy ślinę w celach nawilżających. Zły wpływ na spermę mają także przeróżne lubrykanty stosowane podczas stosunku. Dlatego, jeśli staracie się o dziecko lepiej zrezygnujcie z nich.
Usuń taksonomię czy przez minetę można zajść w ciążę czy przez minetę można zajść w ciążę
Jednak jeśli lubicie miłość francuską, nie musicie od razu z niej rezygnować. We wszystkim najważniejszy jest Wasz komfort i odczuwalna przyjemność, gdyż to pozytywnie wpływa na zapłodnienie. Jednak fakt  ten może być dość istotny, jeśli partner posiada niską liczbę plemników w spermie.
Czy plemniki mogą przeniknąć przez bieliznę i doprowadzić do ciąży?

Nie ma prawdopodobieństwa zajścia w ciążę, o ile wytrysk nastąpił poza pochwą. Plemniki nie przenikają przez bieliznę. Dodatkowo ich przeżywalność na powietrzu jest znikoma.  Zwyczajnie giną od razu i nie dostają się do komórki jajowej.