Ciekawe jesteśmy, czy znacie już Share Week, który co roku organizowany jest przez Andrzeja Tucholskiego? Jeśli ta inicjatywa jest dla Was nowa, już śpieszymy z wyjaśnieniem, czym ona jest i jak można wziąć w niej udział!

Share Week powstał po to, by blogerzy mogli raz w roku polecić innych blogerów, których blogi odmieniły. To nie żaden ranking, który bierze pod uwagę ilość odwiedzin na blogu, wysokość wyświetlania w Google, czy ilość komentarzy, które znajdują się pod wpisem. Nie mierzy się tu skuteczności, zasięgów i wpływów blogera. To miejsce, gdzie trafić może każdy blog, pod warunkiem, że zostanie od polecony przez innych blogerów.

Jak wziąć udział w Share Week 2020?

Wszystkie informacje na temat tego, w jaki sposób można polecić swoich ulubionych autorów znajdziecie w poście zgłoszeniowym opublikowanym na blogu Andrzeja Tucholskiego. Mówiąc w skrócie: wystarczy, że posiadasz własnego bloga, na którym umieścisz post na temat Share Week i polecisz w nim swoich ulubionych blogerów. Następnie, gdy post będzie już gotowy, musisz wypełnić specjalnie przygotowany formularz, w którym wkleisz link do Twojego wpisu na blogu oraz adresy blogów polecanych wraz z krótką informacją, dlaczego polecasz dany blog. Zasady są jasne prawda?

Nasze typy na Share Week 2020

Korzystając z okazji poniżej prezentujemy listę blogów, na które chętnie zaglądamy i gorąco Wam je polecamy:

Matka Też Człowiek – bardzo fajny blog parentingowy, na którym znajdziecie wiele ciekawych porad na temat macierzyństwa oraz fajne przepisy, które będą każdemu smakować.

Czary-Marty – to świetny blog, na którym znajdziecie wiele porad, które ułatwiają codzienne życie oraz recenzje produktów, które warto kupić. Marta poleca fajne nowości kosmetyczne.

Monika WB – to blog, który pomoże Wam pomyśleć o swoim zdrowiu i powoli wprowadzić zmiany, aby żyć zdrowiej. Oczywiście bez chorych zakazów i nakazów. Monika mówi o zdrowym podejściu do zdrowego stylu życia.

 

Wiecie już na czym polega Share Week? W takim razie do roboty! Polecajcie swoich ulubionych blogerów! 🙂