Jeśli chcemy znaleźć upodobanie w  perfekcyjnym manicure’u przez kilka tygodni, nie przejmując się o smugi i odpryski, to najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na lakier hybrydowy. To idealny kosmetyk do stylizacji paznokci, który charakteryzuje się trwałością do kilku tygodni i dostępnością we wszystkich kolorach. Które z produktów na rynku będą najlepszym wyborem? Przeczytaj, jak wybrać najlepsze lakiery hybrydowe do stylizacji paznokci. 

Używając lakierów hybrydowych, można znaleźć wiele zalet.  Manicure hybrydowy pozostaje w idealnym stanie przez kilka tygodni i jest odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Charakteryzuje się naturalnym i gładkim wyglądem, a także pomaga w zapuszczeniu paznokci. Gdy nałożymy lakier hybrydowy, paznokcie są chronione przed łamaniem i zadzieraniem się.  Najlepsze lakiery hybrydowe pomagają przy stworzeniu dowolnej stylizacji pokrytej ciekawym wzorem lub w ulubionym kolorze i są bezpieczne w stosowaniu. Hybrydy utwardza się za pomocą specjalnej lampy. Czynność nie trwa długo, dzięki czemu wykonywanie codziennych czynności nie skończy się uszkodzeniem manicure’u.

Najlepszy produkt na płytki paznokcia

W trakcie poszukiwań najbardziej polecanych lakierów hybrydowych warto postawić na cenione i zaufane w branży marki. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wybrane kosmetyki są bezpieczne, charakteryzują się odpowiednią trwałością i odpornością, a do tego nie stwarzają problemów w aplikacji. Do polecanych marek, które mają w swoim asortymencie lakiery hybrydowe, zaliczamy przede wszystkim: Semilac extend care 5w1. Na bazie produktów Semilac zrobisz najlepszy trwały manicure hybrydowy.

Odpowiedź na pytanie, jakie są najlepsze lakiery hybrydowe, nie jest jednoznaczna. Wiele zależy od indywidualnych upodobań, czy od techniki w wykonywaniu tego typu manicure’u. Profesjonalni styliści poradzą sobie z równomiernym pokrywaniem płytki paznokcia nawet nie najlepszymi preparatami. Jeśli jednak nie mamy zbyt bogatego doświadczenia, lepiej wybrać lakier hybrydowy o umiarkowanej, kremowej konsystencji — ani zbyt wodnistej, ani zbyt gęstej. Konsystencja lakieru hybrydowego ma duży wpływ na efekt, zwłaszcza przy wykonywaniu niestandardowych zdobień. Jeśli zastanawiamy się, jaki lakier do stempli na hybrydzie sprawdzi się najlepiej, dobrze jest wypróbować serie produktów o nieco gęstszej formule. Potrzebujemy tylko jedną warstwę Semilac Extend, aby pokryć grubość warstwy i w celu ściągnięcia warstwy dyspersyjnej. Jest to wyjątkowy lakier do przedłużenia paznokcia.