W końcu wiemy, jak wygląda pierścionek zaręczynowy Rity Ory – trzeba to powiedzieć – warto było czekać. Podczas niedawnego gościnnego występu w programie The Tonight Show piosenkarka „Let You Love Me”, która niedawno potwierdziła swoje małżeństwo z Taiką Waititi, pokazała swój wyjątkowy brylant.

Rita Ora pokazała pierścionek zaręczynowy

Cała sytuacja miała miejsce w popularnym programie telewizyjnym, gdzie gwiazda była gościem. Podczas rozmowy nagle postanowiła ujawnić swój pierścionek.

„Właściwie nigdy nie pokazywałam nikomu mojego pierścionka” – powiedziała Ora. „Po raz pierwszy pokazuję mój pierścionek, więc ponieważ cię kocham i czuję, że jesteś częścią naszego związku, ponieważ oglądamy cię każdej nocy. Czy to przerażające?”

„Nie, nie jest. Czuję, że też jestem częścią tego związku” – zażartował Fallon.

Mówiąc to Ora podała swoją lewą rękę Fallon, pokazując duży zielony szmaragd z delikatną diamentową aureolą na złotej obrączce ślubnej.

„Dobrze się spisał” — powiedziała Ora.

Zapytana, czy pomogła wybrać pierścionek, dodała:

„Cóż, być może.… Kiedy wiesz, czego chcesz – i czułam, że naprawdę wiem, że chcę być z jego osobą, więc być może zabrałam go do sklepu i mogłam dokładnie wskazać, jaki pierścionek chcę”.

Duet rozmawiał także o najnowszym singlu Ory, „You Only Love Me”. Wyjaśniła osobiste znaczenie nowej piosenki.

„Jestem tak podekscytowany tą muzyką, nie tylko dlatego, że jest moja, ale dlatego, że… Czuję, że podróż, którą zabrałem, aby dotrzeć do tego punktu, a przez ostatnie dwa lata, moje życie zmieniło się tak drastycznie. I podjęcie decyzji naprawdę spędzić z kimś resztę życia to poważna decyzja, wiesz? Więc znowu zaczęłam pisać i naprawdę zainspirowała mnie miłość” – powiedziała.