Popularna blogerka ma koronawirusa! Właśnie zamieściła nagranie w sieci.

Ewa Grzelakowska–Kostoglu to znana influencerka kojarzona pod nickiem Red Lipstick Monster. Polska youtuberka, wizażystka i kosmetolożka, która zyskała popularność dzięki swojemu kanałowi na YouTube. To tam prezentuje poradniki związane z urodą i uczy świadomego podejścia do kosmetyków.

Red Lipstick Monster ma koronawirusa

O tym, że youtuberka ma koronawirusa dowiedzieliśmy się z jej filmiku dodanego na kanał. Zaskakujące jest to, że do tej pory bardzo uważała na to, by się nie zarazić. Nosiła maseczki, dbała o siebie jak mogła, jednak nic nie uchroniło jej przed zakażeniem.

Test zrobiła sama, mimo że nie miała objawów. Co skłoniło ją do tego? Chciała odwiedzić rodziców, którzy są w grupie ryzyka.

Chciałam wiedzieć to, żeby jechać do nich, ciesząc się tym kontaktem. Bez najmniejszych myśli, że mogłabym ich zabić. Razem ze mną wyniki zrobił Wojtek. Mój test przyszedł z wynikiem pozytywnym, jego z wynikiem negatywnym.

Chciała zrobić to rozważnie i z pełną odpowiedzialnością, że nie zarazi ich. Niestety wynik był dla niej szokiem. Jej test okazał się pozytywny. Youtuberka natychmiast poddała się domowej izolacji. Test, który zrobiła, pokazuje aktywną, toczącą się właśnie infekcję.

W swoim filmiku opowiedziała, jak wyglądała cała procedura i podzieliła się wątpliwościami, które ma. Całość obejrzycie poniżej.