Kąpiel w ramach domowego spa, to cudowny rytuał. Pachnące olejki, wanna pełna piany i nastrojowe świece pomogą pozbyć się najgorszej chandry. Jak się okazuje, nawet najbardziej błogi nastrój może szybko zniknąć, jeżeli po wyjściu z wanny sięgniemy po drapiący ręcznik, którym nie da się wytrzeć.

Jak wybrać chłonny i przyjemny w dotyku ręcznik, który pomoże nam zachować dobry nastrój?

Jakość, jakość, jakość

Wybierając ręcznik warto zwrócić uwagę na to, z czego jest wykonany. Najdelikatniejsze dla naszej skóry są te, które, tak jak ręczniki marki Dr.Bacty, zostały wykonane z ultramikrowłókien. Dzięki temu 100x cieńszemu od ludzkiego włosa materiałowi doświadczymy prawdziwej magii. Mimo mikroskopijnych rozmiarów włókiem, ręczniki Dr. Bacty wchłaniają 4,5x więcej wody niż same ważą. Dla porównania ręcznik bawełniany w tym samym rozmiarze przyjmie aż 3x mniej wody.
Na jakość ręcznika ma również wpływ jego wykończenie – grube szwy są drażniące i nieprzyjemne. Dlatego dla zwiększenia komfortu użytkowania, bardzo miękkie ręczniki Dr.Bacty zostały obszyte miękkim, gęstym i równym ściegiem.

Higiena przez duże „H”

Wyobraź sobie – wychodzisz zrelaksowana z ciepłej i pachnącej kąpieli i łapiesz za… wilgotny i kiepsko pachnący ręcznik. Dobry humor bardzo szybko pryska jak bańka mydlana. W uniknięciu takiej sytuacji pomoże szybkoschnący ręcznik z powłoką antybakteryjną.  Najlepszą technologią na świecie jest Polygiene®. Jedyną polską marką, która stosuje to rozwiązanie jest Dr.Bacty. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego rozwiązania, rozwój namnażania bakterii na ręcznikach zostaje zahamowany i nie powstaje brzydki zapach. Ręczniki dłużej utrzymują świeżość, jednocześnie są bezpieczne dla skóry i nie zakłócają jej naturalnej flory antybakteryjnej.

Miłe dla skóry, miłe dla oka

Nie ma się co oszukiwać, że kupując ręcznik do naszej pięknej łazienki, nie będziemy brały pod uwagę walorów estetycznych. Na szczęście nie musimy już wybierać między funkcjonalnością, a dobrym designem. Ręczniki Dr.Bacty są nie tylko najwyższej jakości, ale również prezentują przykład wzornictwa zgodnego z najnowszymi trendami.