Książę Sussex weźmie udział w „prywatnej rozmowie” podczas wydarzenia organizowanego przez Penguin House. 

Pierwsze przemówienie księcia Harry’ego

To był pełen wrażeń tydzień dla księcia Harry’ego, kiedy pojawiły się wieści, że on i żona Meghan Markle opuszczą Frogmore Cottage, a teraz weźmie on udział w wideo rozmowie z lekarzem i autorem Gaborem Mare.

W wydarzeniu, na które bilety kosztowały 17,99 funtów, Harry i Gabor odbędą „prywatną rozmowę, podczas której omówią życie ze stratą i znaczenie osobistego uzdrowienia”. Oczekuje się również, że książę będzie odpowiadał na pytania od wirtualnej publiczności, która była w stanie przesłać coś z wyprzedzeniem, o co może zostać zapytany.

Wydarzenie jest częściowo organizowane przez Penguin House, który wcześniej w tym roku opublikował wspomnienia Harry’ego Spare. Książka zawierała liczne odniesienia do czasów księcia jako członka rodziny królewskiej i jego relacji z innymi członkami rodziny.

Prawdopodobne tematy rozmowy

Ponieważ Harry i Gabor porozmawiają o żałobie i osobistej stracie, książę prawdopodobnie zastanowi się nad śmiercią swojej matki, księżnej Diany. Może też mówić o swoim odejściu z rodziny królewskiej i utracie relacji z członkami takimi jak książę William.

Pytania zadane przez publiczność mogą odbiegać od głównego tematu żalu i straty i nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Harry został zapytany o jego dzieci, Archiego i Lilibet, oraz o to, czy weźmie udział w koronacji króla Karola w maju.