Te modele sweterków od Lidla to hit Instagrama. Są uniwersalne i nigdy nie wyjdą z mody. Idealnie zastąpią marynarkę. Jak nosić klasyczne sweterki z Lidla?

W marketach dostaniemy już praktycznie wszystko, dlatego też nikogo nie dziwi, że obok popularnej spożywki na półkach znajdują się także ubrania. Sieciówki swojej oferty uzupełniają co tydzień. Jednym z nich jest Lidl, który lubi zaskakiwać nas świetnyni modowymi propozycjami.

Klasyczne sweterki w Lidl

Lidl posiada markę odzieżową, która pojawia się u nich na półkach. Jest to Esmara, która przekonała klientów do siebie świetną jakością ubrań. Wszystko to za niewielką cenę. Teraz ma dla nas klasyczne sweterki i to za bardzo niewiele. Jeden kupisz w cenie 25 złotych. Gwiazdy uwielbiają ten styl.

Oferta jest aktualna więc spieszcie się do sklepów. Sweterki z Lidla wykonane z przyjemnego w dotyku materiału i o oryginalnej strukturze. Każdy z modeli posiadaSl ściągacz u dołu i na zakończeniu rękawów. Do wyboru mamy aż trzy modne kolory: różowy, niebieski i zielony. Sweter w kolorze różowym ma modny dekolt w literę V. Dodatkowo opuszczoną linię ramion. Cena tych perełek jest niezwykle atrakcyjna i dostępna na każdą kieszeń. Przyznacie, że 24.99 złotych to naprawdę niewiele. Sweterki dostępne będą już od poniedziałku 18 stycznia. Jednak nie warto czekać, gdyż z doświadczenia wiemy, że znikają w zaskakującym tempie.