Święta Bożego Narodzenia już za chwilę, dlatego mamy dla Was wyjątkowe pomysły na prezenty dla ukochanej osoby. Prezenty oryginalne i spersonalizowane – wszystkie propozycje znajdziecie na stronie Foto4u.pl.

Są to nie tylko świetne pomysły na prezenty, ale również przy okazji idealna ozdoba naszych ścian. Dzięki niemu dom stanie się przytulny i rodzinny. Na prezentach foto możemy umieścić dowolne zdjęcie przedstawiające chwilę, która chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Teraz to możliwe.

Fotoobraz na płótnie

Fotoobraz na płótnie ma zadrukowane boki, dzięki czemu możemy powiesić go na ścianie bez konieczności specjalnej ramki. Każdy z projektów, przygotowany na stronie Foto4u, jest wykonany ze szczególną starannością i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Użyte materiały są jak najlepszej jakości i dają nam pewność, że wydruki będą również w odpowiednio wysokiej jakości. Wierne oryginałowi, będą się pięknie prezentować na każdej ścianie. Zdjęcia na płótnie mogą być kwadratowe, prostokątne lub panoramiczne.

Fotograficzne prezenty personalizowane

Jeśli natomiast szukacie pomysłu na prezenty bardziej użyteczne, to doskonałe sprawdzą się fotogadżety. Jest tu naprawdę sporo do wyboru, a dzięki temu, że są przedmiotami codziennego użytku, będziemy mieli pewność, że zostaną przez obdarowanych wykorzystane.

Fotokubki to idealny prezent dla kawoszy, bo każda kawa w kubku ze zdjęciem smakuje zdecydowanie lepiej. Mamy do wyboru wiele wariantów: białe, z kolorowym wnętrzem, magiczne, przezroczyste, kubki do latte i dziecięce z uchem zwierzątka.

T-shirty to coś, co przyda się każdemu. Natomiast dzięki nadrukowi z dowolnie wybranym zdjęciem stanie się wyjątkowym prezentem na święta. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

FotoMaskotki ze zdjęciem to coś idealnego dla młodszych. Rozweselą każdego malucha, a także przywołają uśmiech i wspomnienia na twarzy ukochanych osób.

FotoPuzzle 35 – 3000 elementów sprawią, że wspólny czas będzie jeszcze lepszy. Możemy wybrać tu i wydrukować dowolnie wybrane zdjęcie. W zależności od wariantu różnią się ilością elementów – 500, 1000 czy nawet 3000.

Zdjęcia na prezent świąteczny

Oczywiście takie zdjęcia mogą być również dodatkiem do prezentu głównego. Warto wybrać momenty, które przywołują piękne wspomnienia i podarować bliskiej osobie. Wywoływanie zdjęć online to bardzo dobra opcja, jeśli zależy nam na czasie i chcemy mieć pewność, że zdjęcia wywołane zostaną w wysokiej jakości i dostarczone do nas w jak najkrótszym czasie. To ważne, aby przy wyborze zdjęć zwracać uwagę na jego jakość i ilość pikseli. Nie może być to zdjęcie słabej jakości, gdyż może to wpłynąć na ostateczną wersję wydruku.

Czy macie już wszystkie prezenty?