Paris Hilton, znana celebrytka, DJ i modelka, ogłosiła właśnie narodziny swojego pierwszego dziecka – chłopca. Informację tę przekazała na swoim Instagramie, publikując zdjęcie dłoni noworodka trzymanej przez nią, z podpisem: „Już cię kochamy bez granic”.

Narodziny dziecka to wielka radość dla pary, która zeszła się ponad rok temu, by cieszyć się hucznym ślubem w Bel-Air. Hilton i Reum poznali się 15 lat temu, ale dopiero na spotkaniu podczas świąt z okazji Dziękczynienia w 2019 roku ponownie odnaleźli swoje uczucia. W ciągu kilku miesięcy po tym spotkaniu para zaręczyła się na prywatnej wyspie, a osiem miesięcy później wzięła ślub.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Hilton przyznała już wcześniej, że planuje mieć dziecko za pomocą macierzyństwa zastępczego. Proces ten rozpoczęła jeszcze przed rozpoczęciem pandemii COVID-19. „Przez lata szukałam swojego partnera” – powiedziała Hilton w wywiadzie dla Vogue po swoim ślubie. „Nie tylko kogoś, z kim mogłabym dzielić swoje marzenia, ale także mężczyznę, z którym mogłabym zbudować przyszłość. Szukałam kogoś, kto nie był zafascynowany „Paris Hilton”, ale kto widział mnie prawdziwą i kochał mnie za to, kim jestem. Kogoś, kto jest miły i życzliwy. Kogoś, kto będzie ojcem moich przyszłych dzieci. Jestem dumna z mojej historii miłosnej z Carterem i jeszcze bardziej podekscytowana, że to dopiero początek.”

Narodziny pierwszego dziecka oznaczają nowy rozdział w historii miłości pary Hilton-Reum. Gratulujemy im i życzymy im wszystkiego najlepszego!