Asortyment  produktów marki Zavio dostępnej w sieci POLOmarket, został poszerzony o ekskluzywną linię Zavio Prestigio. Z premierą produktów łączy się nowa akcja lojalnościowa sieci, która potrwa do 29 grudnia br.

W nowej linii Zavio Prestigio klienci sklepów POLOmarket znajdą garnki i patelnie wykonane z odlewanego aluminium. Produkty o niebanalnym designie posiadają grube, indukcyjne dno pokryte powłoką ILAG Non-Stick Swiss Technology Ultimate. Kompletne zestawy nowych patelni i garnków Zavio Prestigio występują w dwóch wersjach wzorniczych – z czarnymi i czerwonymi rączkami. Są odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek. Ich wygląd i funkcjonalność spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Nowa linia Zavio Prestigio jest już dostępna w ofercie wszystkich sklepów POLOmarket. W ramach najnowszej akcji lojalnościowej naczynia można zakupić z 50 proc. rabatem. Mechanizm akcji jest prosty – za każde wydane 40 zł klienci otrzymają specjalny znaczek. Zebranie kompletu papierowych lub wirtualnych znaczków gwarantuje możliwość zakupu wybranej patelni lub garnka Zavio Prestigio aż o połowę taniej. Akcja potrwa do 29 grudnia br. Regulamin dostępny jest w sklepach oraz na www.polomarket.pl.
Dotychczasowe linie produktów Zavio cieszą się dużym zainteresowaniem klientów sieci POLOmarket.