Książę i Księżna Sussex nie mają obecnie własnych stron na Twitterze lub Instagramie, jednak ujawniono ich tajne nazwy użytkowników z wczesnych dni randkowania. Jakie mieli pseudonimy?

Według The Sun, konta na portalu SoundCloud, które mieli książę Harry i Meghan Markle wciąż są aktywne. Dodatkowo logowali się na nich całkiem niedawno, bo w zeszłym roku.

Jakie nazwy mieli Meghan Markle i książę Harry w internecie?

Jeśli konta na portalu SoundCloud należą do Sussexes, muzyka house i utwory taneczne są ich ulubionymi. Wśród piosenek księcia znajduje się między innymi My Feelings For You autorstwa Avicii i Sebastien Drums oraz Help Me Lose My Mind przez Disclosure. Tymczasem w profilu Meghan wśród jej ulubionych utworów do posłuchania wymieniono utwory Etty James, Joni Mitchell, James Bay i Disclosure.

Harry podobno dołączył do Soundcloud jako SpikeyMau5 „ Barry Sales ” ponad dziesięć lat temu i zaczął śledzić swoją przyszłą żonę Meghan wkrótce po tym, jak spotkali się w 2016 roku. Uważa się, że była aktorka używała nazwy „Bogart & Gus” w odniesieniu do swoich domowych psów.

Harry używał nazwy @SpikeyMau5 na Instagramie, zanim usunął swoje konto. Profil został zainspirowany miłością Harry’ego do muzyki house i przyjął część imienia jednego z jego ulubionych didżejów – DeadMau5. Tymczasem Spikey pochodzi z aliasu na Facebooku, którego Harry używał wcześniej pod nazwą Spike Wells. Do jego własności należy również konto utworzone pod imieniem byłej dziewczyny Harry’ego, Chelsy Davy.

Księżna miała swoje osobiste konto na Instagramie, na którym dzieliła się zdjęciami z podróży, ulubionych potraw i produktów kosmetycznych. Dodawała także fotki zza kulis kręcenia amerykańskiego serialu prawniczego Suits.

Niestety, Meghan zamknęła swoje konta w mediach społecznościowych, w tym blog o stylu życia, The Tig, w okresie poprzedzającym ślub z księciem Harrym w 2018 roku.