Dziś od rana w mediach króluje wspaniała wiadomość. Na świecie pojawiło się kolejne dziecko Moniki Mrozowskiej. Została czwarty raz mamą 19 stycznia wieczorem. Dumny tata podzielił się zdjęciem dziecka w mediach społecznościowych. Znamy jego imię i płeć.


Czwarta ciąża Moniki Mrozowskiej

Monika Mrozowska była do tej pory mamą trójki: 18-letniej Karoliny i 11-letniej Jagody, a także 7-letniego syna Józefa. Jak powtarzała nie raz, marzyła o gromadce dzieci i dążyła do tego, by to marzenie spełnić. Czwarta ciąża zbiegła się ze światową pandemią koronawirusa.

Szybciej niż zarażenie koronawirusem groziło mi sfiksowanie w czterech ścianach własnego domu. Musiałam zachować zdrowy rozsądek, a przy tym starać się żyć możliwie normalnie. Na każdej wizycie pan doktor uspakajał mnie, że wyniki mogą wyjść raz lepsze, raz gorsze, podobnie jak obraz USG, ale muszę pracować nad tym, żeby bez względu na wszystko zachować spokój. A to bywało trudne. Pomagała mi świadomość, że jestem pod doskonałą opieką – mówiła w wywiadzie dla „Party”.

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko

Aktorka ogłosiła, że spodziewa się czwartego dziecka i wspólnie z partnerem zadecydowali, że poznają jego płeć oraz wybiorą już imię – Lucjan. Termin porodu był wyznaczony na 19 stycznia. Chłopiec przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie, tak jak jego starsze rodzeństwo. Szczęśliwą wiadomością podzielił się na Instagramie tata Maciej Auguścik-Lipka.

Hello World !! Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Pewnie tak. Czuję wdzięczność i mega spokój. Cytując słowa: „Znam wreszcie lepszą wersję siebie, Niech serce mnie niesie, A ty w nie wlej się…”. Monika Mrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko co najlepsze – napisał na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej.A.L (@maciej.a.l)


Fani w komentarzach gratulują i piszą:

  • „Gratulacje dla was. Może będzie 5, jak w rodzinie zastępczej, czego życzę. Pozdrawiam serdecznie”,

  • „Dużo zdrówka dla synka, a Wam przespanych nocy”

  • „Wczoraj jeszcze Pani Monika dodała nowy post z domku, a dziś już jest po wszystkim. Gratulacje. Kochany dzidziuś”.

Serdecznie gratulujemy!