Home News Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks analny

Moja dziewczyna nie ma ochoty na seks analny

Moja dziewczyna kompletnie nie dopuszcza możliwości seksu analnego. Próbowałem namawiać ją na różne sposoby, ale jest w tym nieugięta. Co jeszcze mogę zrobić, mogę ją do tego zmusić?

Naciskanie na siłę w takich sytuacjach nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim dlatego, że seks analny w wielu osobach wzbudza mocne poczucie wstydu oraz negatywne uczucia. W przypadku seksu oralnego i analnego najważniejsze jest to, aby obie strony czuły się komfortowo. Tego typu zbliżenia nie powinny być wywoływane przymusem czy strachem. Pamiętaj, że współżycie powinno być przyjemnością dla obu stron. Dlatego nie możesz przymuszać swojej dziewczyny do seksu analnego, bo mogłoby to wywołać nawet uraz psychiczny.

Jeśli bardzo zależy Ci na tym, aby zachęcić ją do seksu analnego, po prostu staraj się z nią o tym porozmawiać i delikatnie zachęcać. Możesz opowiedzieć o swoich potrzebach oraz wytłumaczyć, dlaczego chcesz to zrobić, ale możesz też podzielić się z nią swoimi lękami i obawami z tym związanymi. Może pomoże jej to otworzyć się na nowe doznania i wspólne pokonanie lęku? Jeśli zdecydujecie się na seks analny, pamiętaj o zastosowaniu lubrykantów, ponieważ odbytnica w przeciwieństwie do pochwy nie wydziela własnego śluzu. Pamiętajcie też o zachowaniu odpowiedniej higieny.