Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Zdjęcie z ceremonii pojawiło się na profilach społecznościowych pana młodego. Jak wyglądali?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spotykają się już od jakiegoś czasu. Spekulacje o ich ślubie pojawiały się w mediach już od dawna, jednak para nie komentowała tych plotek i nie zdradzała swoich ślubnych planów. Dziś okazuje się, że po cichu planowali ceremonię i zaskoczyli wszystkich. Aktualnie są już po ślubie.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Podróżniczka i dziennikarz nie od razu potwierdzili fakt, że się spotykają. Swoje uczucie ukrywali przed mediami, jednak w pewnym momencie postanowili pokazać się podczas jednej z branżowych imprez i tym samym potwierdzili doniesienia o uczuciach do siebie. OD tego momentu nie stronili od wspólnych zdjęć. Martyna znalazła szczęście u boku Przemka, naturalne więc było to, że para w końcu się zaręczy. I tak się rzeczywiście stało, o czym ogłosiła w social media.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Dzisiaj na Instagramie Przemysława pojawił się post, który zaskoczył wszystkich. Otóż ku wielkiemu zdziwieniu okazało się, że oboje właśnie stanęli na ślubnym kobiercu. Zdjęcie z uroczystości mówi wszystko. Widzimy na nim Przemysława z Martyną prezentujących ślubne obrączki. Para młoda wybrała nietypowe stroje. Panna młoda pozuje  w sukni ślubnej ecru z welonem rozwianym na wietrze. Kreacja podkreśla jej figurę. Natomiast pan młody jest dość nietypowo ubrany. Ma na sobie eleganckiej, kraciastą marynarkę.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze – napisał dziennikarz.

Pod postem natychmiast pojawiły się gratulacje i życzenia.

Dużo szczęścia i miłości!Żeby wasza miłość z każdym rokiem była jeszcze mocniejsza! Szczęśliwej i ciekawej wspólnej podróży.

Gratulacje bądźcie szczęśliwi i kochajcie się tak zawsze.

Cudownie!!! Gratulacje!! Jeszcze więcej miłości i cudownej wspólnej podróży przez resztę życia.

Gratulacje!  pasujecie do siebie jak mało kto.

O jejjj ale czad. Gratulacje.

https://www.instagram.com/p/CGaeaxIFW4b/?igshid=1i8mnwd0h337g

Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.