Home News Marka Laveo prezentuje nowości na targach Warsaw Home 2019

Marka Laveo prezentuje nowości na targach Warsaw Home 2019

W dniach 3-6 października 2019, w halach Ptak Warsaw Expo, w podwarszawskim Nadarzynie, odbyło się wielkie święto designu, czyli targi Warsaw Home. Tegoroczne wydarzenie było już czwartą edycją inspiracyjnych spotkań producentów, architektów, projektantów wnętrz oraz przede wszystkim klientów, którzy mogli zobaczyć tysiące nowych produktów oraz przepięknych aranżacji.

Jednym z tegorocznych wystawców była marka Laveo – polski producent zlewozmywaków oraz armatury sanitarnej, który zaprezentował na swoim stoisku szereg nowości ze swojego portfolio.

Kwintesencja designu

Mieszczące się w hali Interior Finish stoisko Laveo obfitowało w wiele nowości, nawiązujących do nowych idei oraz sztuki, także tej w wydaniu użytkowym. Zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z kreatywnymi rozwiązaniami na aranżację swoich pomieszczeń, a także porozmawiania z ekspertami marki Laveo. Na pytania gości odpowiadali m.in. Maria Kubiak – projektantka oraz Product Manager Laveo, Marcin Szymke – Kierownik Działu PM Laveo oraz Anna Kowalska – Kierownik Marketingu Laveo.

Mnóstwo nowości

Marka Laveo podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home zaprezentowała szereg nowości, z których wiele trafi do sprzedaży już w najbliższym czasie. Produkty, z którymi goście mieli okazję się zapoznać, cechowały się dużą różnorodnością stylistyczną, przykuwały uwagę swoimi fakturami oraz kolorystyką. Zaprezentowana została m.in. nowa seria baterii ZORITA, na którą składają się baterie łazienkowe, a także zestawy i kolumny natryskowe. W zależności od ich typu będą dostępne w wykończeniu czarny-chrom oraz biały-chrom. Do sprzedaży zostaną wprowadzone w listopadzie 2019 r.  Natomiast już w październiku pojawią się prezentowane podczas targów ścienne odpływy liniowe z serii SORIA, z rusztem pod płytkę oraz BURGO, z rusztem pełnym szczotkowanym bądź czarnym. Modele wyposażone w membranę zapobiegającą cofaniu się wody oraz pojawianiu się zapachów z kanalizacji. Nowością jest również seria RONDA posiadająca do wyboru ruszt ze wzorem w kolorze czarnym bądź stalowym. Będzie ona dostępna w pełnej gamie rozmiarów – od 50 do 100 cm.

Więcej kultowej kolekcji PRETTO

Dużym zainteresowaniem odwiedzających stoisko cieszyły się także nowe baterie z wielokrotnie  nagradzanej, zarówno przez architektów, jak i klientów, serii PRETTO. W ramach tej kolekcji zaprezentowano wolnostojące baterie wannowe, czy gwarantujące oszczędność przestrzeni i ogromne możliwości aranżacyjne podtynkowe baterie umywalkowe oraz zestawy natryskowe wyposażone w baterię termostatyczną.

Nowe MURO i nowości w serii POLLA

Laveo przedstawiło także kolekcje, które w sprzedaży pojawią się w przyszłym roku. Wśród nich znalazła się utrzymana w industrialnej, loftowej stylistyce seria baterii MURO, wyróżniająca się m.in. pokrętłami nawiązującymi swoim designem do wyglądu zaworu hydraulicznego. Baterie będą dostępne w trzech wariantach wykończeniowych: czarnym, chromowanym oraz grafitowym. Zaprezentowano także nowe opcje kolorystyczne baterii umywalkowych ze znanej serii POLLA. Kolekcję rozszerzono o nowe modele baterii umywalkowych w wykończeniu czarnym oraz różowym złocie.  Pierwsze z tych produktów pojawią się w sprzedaży w drugim kwartale 2020 roku.

Piękne zlewozmywaki

Niewątpliwą atrakcją dla gości odwiedzających stoisko Laveo była premiera granitowych zlewozmywaków z serii KOMODO, które zostały zaprojektowane przez Product Managera Marię Kubiak. Zlewozmywaki,  przy współpracy z łódzką artystką Anną Modrzejewską, zostały ozdobione nowoczesnymi wzorami, które naniesiono ręcznie na produkt metodą decoupage’u, dowodząc, jak wielkie możliwości personalizacji dają rozwiązania wykorzystywane przez Laveo. Wyróżnikiem, zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym zlewozmywaków z serii KOMODO jest także specjalny „fartuch”, który chroni fronty szafek przed zalaniem, ułatwia zmywanie oraz stanowi wyjątkowe urozmaicenie aranżacyjne. Na stoisku Laveo zaprezentowano również granitowe zlewozmywaki z serii GRENADA w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, beżowej i szarej, dostępne w wariancie jednokomorowym oraz jednokomorowym z ociekaczem, a także stalowe zlewozmywaki MARMARA.
Targi Warsaw Home to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika designu. Dają one możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi propozycjami producentów artykułów wykończeniowych, zobaczenia produktów w przepięknych aranżacjach, a także wymiany opinii z wybitnymi przedstawicielami świata architektury i projektowania wnętrz.