Małgorzata Kożuchowska w czasie wolnym od pracy postanowiła pobawić się z fanami we wspominki. Ujawniła dawne zdjęcie, nie jest na nim sama. Kto poznaje osobę z fotki?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i rozchwytywanych aktorek. Rola w Rodzince.pl przyniosła jej ogromną popularność i przysporzyła tysiące fanów. Jednak niedawno pożegnała się z serialową rodzinką i skupiła się na innych zawodowych planach. Wszystko pokrzyżowała pandemia. Od jakiegoś czasu aktorka ma więcej czasu dla rodziny, skupia się między innymi na wychowywaniu synka.

Jakiś czas temu ujawniła wspólne zabawy we dwoje. Jedną z nich była zabawa w chowanego. Małgosia schowała się w pięknej łazience, która przyciągnęła uwagę obserwatorów.

Małgorzata Kożuchowska ujawniła zdjęcie sprzed lat

Małgorzata Kożuchowska w środowy wieczór postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę. Dodała w relacji na Instagramie zdjęcia sprzed lat. Nie jest na nich sama, takich widoków raczej się nikt nie spodziewał.

Przy okazji dołączyła pytanie:

Poznajecie tego Pana? – napisała Kożuchowska.

Kogo zobaczyliśmy na zdjęciu sprzed lat? To jej przyjaciel Dawid Woliński. Trzeba przyznać, że już wtedy robił niezłe wrażenie na kobietach. Poznaliście słynnego projektanta?