Małgorzata Kożuchowska pokazała się w modnych butach CCC. To hit sezonu.

Małgorzata Kożuchowska to aktorka znana z serialu M jak Miłość, w którym grała Hankę Mostowiak. Po zakończeniu swojej roli, gwiazda postawiła na prace w filmach, udzielała wywiadów, miala też liczne sesje zdjęciowe. Pojawiała się na spotkaniach branżowych, i za każdym każdym razem zachwycała swoimi stylizacjami. Można rzec, że stała się ikoną mody i inspiracją dla wielu kobiet.

Zawsze ubiera się zgodnie z okazją. Nosi ubrania od wielkich projektantów, ale nie raz ma na sobie także perełki pochodzące z popularnych sieciówek. Ostatnio pokazała się w oryginalnych botkach marki Lasocki. Ten modny skórzany model ma szansę stać się hitem sezonu.

Małgorzata Kożuchowska w botkach Lasockiego z CCC

Aktorka do swoich stylizacji chętnie wybiera szpilki, jednak nie są one obowiązkowe. Wie jak wygodne są buty typu mokasyny, czy płaskie, wiązane trzewiki. To obuwie idealne na jesień, pasuje do wielu stylizacji. Trzewiki z CCC pokochały jej fanki.

https://www.instagram.com/p/CF_9wBJMmA1/?utm_source=ig_embed

Botki Lasocki kupisz w jesiennej kolekcji CCC. Trzeba za nie zapłacić 199,99 zł. Cena nie jest wygórowama, gdyż buty wykonane są ze skóry i napewno przetrwają kilka sezonów. Za jakość warto jest zapłacić więcej.

Zobacz zdjęcia butów w galerii. Model Małgorzaty jest dostępny w dwóch kolorach.