Dzień po tym jak wspólnie ze swoimi dziećmi księżna Kate świętowała Dzień Matki, postanowiła powrócić do pracy.

Księżna Kate wraca do pracy

Kate pojawiła się we wtorek w Londynie, aby rozpocząć ekscytujące nowe przedsięwzięcie, w ramach którego połączy siły z wieloma dużymi, globalnymi firmami, w tym Lego, Ikea, Deloitte i Aviva.

Księżniczka przybyła na miejsce krótko po 23:30 i zrobiła typowe dla siebie, stylowe wejście. Miała na sobie blezer od Alexandra McQueena za 1945 funtów, który w połączeniu z eleganckimi czarnymi spodniami i dopasowanymi szpilkami wyglądał bardzo elegancko. Jej włosy były idealnie ułożone w luźne fale, a ona wręcz  promieniała, kiedy wchodziła do budynku. Jej elegancki przyjazd zarejestrowały obiektywy paparazzi czekające na nią przed wejściem.

Co Księżna Kate robi na spotkaniu w Londynie

Przybycie Kate było związane z funkcją, jaką miała zaszczyt pełnić. Otóż poproszoną ją o poprowadzenie inauguracyjnego spotkania grupy zadaniowej ds. życia rodzinnego.
Spotkanie, które odbyło się w siedzibie NatWest w stolicy, poświęcono temu, w jaki sposób społeczność biznesowa może zbudować wspierający i opiekuńczy świat wokół dzieci i tych, którzy się nimi opiekują.

Zwracając się do słuchaczy w szczerym przemówieniu, księżna wyjaśniła:

„Nie chodzi tylko o wspieranie dzieci w pierwszych latach ich życia. Chodzi także o budowanie zdrowych społeczności, w których mogą się rozwijać. Ponieważ zdrowy rozwój naszych dzieci zależy od zdrowych dorosłych. Dlatego właśnie wszyscy mamy swoją rolę do odegrania.

Dlatego stoję tu przed wami, aby prosić was, niektórych z najbardziej wpływowych liderów biznesu w Wielkiej Brytanii, o wsparcie w tworzeniu potrzebnej zmiany społeczne.

Po czym dodała:

Wierzę zatem, że potrzebujemy dwóch rzeczy, aby naprawdę zmienić społeczeństwo dla przyszłych pokoleń.