Książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się opuścić rodzinę królewską w tamtym roku. Wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i przenieśli w strony bliższe Pani Sussex. Jednak teraz planują powrót w rodzinne strony Harry’ego. Kiedy i z jakiej okazji?

Książę Harry i Meghan Markle podobno mają wrócić do Wielkiej Brytanii na coroczną paradę urodzinową królowej – Trooping the Colour – z okazji jej 95. urodzin w czerwcu, co oznacza, że ​​para odwiedzi swoją brytyjską posiadłość Frogmore Cottage po raz pierwszy po przeprowadzce do Kalifornii.

Książę i księżna Sussex zachowali tę posiadłość, jako swój dom w Wielkiej Brytanii po podjęciu decyzji o wycofaniu się z królewskich obowiązków i przeniesieniu się do Ameryki Północnej w czerwcu 2020 r. Jednak pandemia koronawirusa i ograniczenia w podróżowaniu sprawiły, że nie odwiedzali posiadłości zbyt często.

Książę Harry i Meghan Markle odwiedzą Wielką Brytanię

Sussex mają w planach odwiedziny w Wielkiej Brytanii, jednak wszystko może zostać odwołane z powodu wciąż panujących obostrzeń oraz pandemii koronawirusa. Chociaż rodzinna uroczystość jest, póki co aktualna. Starszy doradca królewski powiedział Sunday Times:

Obecny plan zakłada, że ​​parada urodzinowa królowej odbędzie się w Londynie w normalny sposób, z akceptacją, że może wymagać dostosowania lub ograniczenia w zależności od wytycznych obowiązujących w tym czasie. Ale dążeniem i ostatecznym pragnieniem jest urzeczywistnienie tego.

Podczas gdy książę i księżna Sussex przebywają w USA, podejrzewano, że kuzynka Harry’ego, księżniczka Eugenie i jej mąż Jack Brooksbank wprowadzą się do ich starego domu. Jednak spędzili oni Boże Narodzenie u rodziców Eugenie w domu księcia Andrzeja w Royal Lodge w Windsorze. Prawdopodobnie tam pozostaną na dłużej.

Jeśli księciu i księżnej Sussex uda się zrealizować swoje plany, Frogmore Cottage jest idealnym miejscem na odpoczynek. Znajduje się na osiedlu Queen’s Windsor, co oznacza, że ​​będą blisko monarchy na jej wielki dzień. Ma również sporo przestrzeni – pięć sypialni, kuchnię, salon i pokój dziecinny Archie.