John Travolta od początku roku praktycznie nie udzielał się na Instagramie. Jednak w tym tygodniu postanowił powrócić i zachwycił fanów optymistycznym postem. Co napisał?

Gwiazda Saturday Night Live w zeszłym roku w wyniku choroby straciła swoją ukochaną żonę Kelly Preston, która zmarła na raka w lipcu. To Boże Narodzenie było pierwsze po śmierci żony.

Pomimo bólu, gwiazda zapewniła swoim dzieciom wyjątkowy dzień i udostępniła uroczysty film, na którym Ella i Benjamin życzą wszystkim wesołych Świąt, w ich salonie. Na nagraniu Ella uśmiechnęła się, życząc powodzenia swoim fanom. Powiedziała:

Zanim noc się skończy, chciałam powiedzieć dobranoc i Wesołych Świąt i mam nadzieję, że wszyscy mieliście piękny dzień i nie mogę się doczekać nowego roku z wami wszystkimi.

Duet ojciec-córka pozował później do kolejnego zdjęcia, które John udostępnił na Instagramie, w ten sposób rozpoczął 2021 rok, a fani szybko zauważyli podobieństwa między Ellą a jej zmarłą matką.

Ella tak bardzo przypomina swoją mamę. Szczęśliwego Nowego Roku”- napisał jeden, a drugi dodał: „Wygląda identycznie jak jej piękna mama na tym zdjęciu”.

John Travolta ogłosił cudowne wieści na Instagramie

Gwiazda Grease udostępniła w środę na mediach społecznościowych post, w którym nie  kryła podekscytowania. Właśnie dowiedział się, że jego reklama Capital One, w której wystąpił u boku Samuela L. Jacksona, została uznana za jedną z najbardziej lubianych. Udostępnił zrzut ekranu ze strony na Instagramie, na którym było napisane:

Capital One uzyskał najwyższą ocenę. Reklama z Samuelem L. Jacksonem i Johnem Travoltą, przywołało wspomnienia, gdyż obaj panowie grali w kultowym klasyku Pulp Fiction.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)

W poście, którym było zdjęcie Johna i Samuela, hollywoodzka gwiazda napisała:

Gratulacje Sam! Zostaliśmy uznani za najbardziej lubianą reklamę roku!.

Fani szybko pogratulowali Johnowi, jeden napisał:

„Gratulacje! Świetna reklama”.

„Znakomity John i Sam, uwielbiali tę reklamę!”

Ten post był szczególny dla fanów, po trudnym roku Johna.