Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie. Para powiedziała sobie sakramentalne tak za granicą. Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci.

Joanna Przetakiewicz wraz z ukochanym wzięli ślub w prywatnej posiadłości projektantki kilka dni temu. Para jednak nie zrezygnowała z organizacji uroczystego wesela. Pobrali się w tę sobotę w Grecji. Uroczystość odbyła się w luksusowych wnętrzach hotelu.

Projektantka miała na sobie piękną suknię ślubną, choć nie do końca typową dla panien młodych. Była to biała długa, koronkowa kreacja z delikatnymi kwiatami. Miała dość nietypowe rękawy z zakończeniami piór, przez co wydawała się niezwykle oryginalna. Włosy miała związane w kucyk. Rinke, pan młody, również miał biały garnitur.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ślub w Grecji

Cała ceremonia została utrzymana w trzech kolorach: biel, ecru oraz błękit. Nie brakowało mnóstwa kwiatów, ozdabiających ołtarz. Wzruszona panna młoda dodała na Instagramie zdjęcia z uroczystości i napisała emocjonujący wpis:

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością.
Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać.
Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie.
Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️

View this post on Instagram

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać… ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Parze młodej życzymy szczęścia na nowej drodze życia!