Jennifer Garner jest znaną aktorką doskonale łączącą pracę zawodową z wychowywaniem trójki dzieci. Jako matka ma sporo do powiedzenia w kwestii rodzicielstwa. Ostatnio na Instagramie udostępniła zdjęcie jednej z notatek jej dziecka, które słodko brzmiało: „PS Wiem, że jestem Twoim ulubieńcem”.

Jennifer ma dużo spraw na głowie wraz z początkiem nowego roku. Wychowuje troje dzieci: Violet (15 lat), Seraphina (12 lat) i Samuela, którzy po raz kolejny zostają w domu ze względu na panującą pandemię koronawirusa. W związku z tym ona i jej dzieci mogły odpocząć w luksusowym domu, w którym w tym roku wraz z rodziną obchodziła Boże Narodzenie w górach.

Aktorka pokazała już na swoim Instagramie oszałamiającą sypialnię w środku wakacyjnego wypadu podczas medytacji na żywo, którą podzieliła się ze swoimi fanami. Kiedy siedziała na podłodze w nogach łóżka, można było zobaczyć białe, puszyste narzuty na łóżko i dopasowaną białą lampkę nocną – bardzo pasował do całości wystroju.

Jennifer Gerner zdradziła, które z dzieci jest jej ulubieńcem

Jennifer, która wraz z byłym mężem Benem Affleckiem wychowuje trójkę wspólnych dzieci, opublikowała zdjęcie z bardzo zabawnym i nietypowym podpisem:

Jak zawsze mówi moja mama, moim ulubionym jest aktualnie to dziecko, z którym jestem.

Dołączyła do tego trzy urocze emotikony, które wyglądały jak jej małe potomstwo.

Pokazała również wiadomość od syna, który napisał:

Ps. Wiem, że jestem Twoim ulubieńcem.

Jennifer kocha wszystkie dzieci jednakowo, a tę cenną radę przekazała jej babcia.