Jennifer Aniston od dawna jest podziwiana za przez fanów za jej niesamowitą sylwetkę – i oczywiście jej piękne włosy. Okazuje się, że w jej luksusowym domu ma wszystkie niezbędne modyfikacje, które utrzymają ją w dobrej formie.

51-letnia aktorka pozwoliła fanom zajrzeć do swojej najnowocześniejszej domowej siłowni na Instagramie. Znajduje się tam nawet jej pies, którego jakiś czas temu uratowała i zaadoptowała.

Jennifer Aniston pokazała domową siłownie

Na dodanym filmiku można zobaczyć labradora, który beztrosko drzemie w swoim łóżku, gdy aktorka przybliża się do jego uroczego pyszczka.

W tle można zobaczyć specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, w tym rower spinningowy i bieżnię. Wygląda na to, że jest też niebieska mata do jogi i lustra sięgające od podłogi do sufitu.

W zeszłym miesiącu Jennifer dała fanom również wgląd do swojego nieskazitelnego salonu, w którym znajdują się eleganckie białe ściany, piękna ciemnobrązowa drewniana podłoga i rozległy, zabytkowy dywan.

Jennifer ma mnóstwo sprzętu, który pomaga utrzymać ją w formie. Oprócz wspaniałego fotela z wysokim oparciem i ozdobnymi ćwiekami, znajduje się wnęka kominkowa ułożona w ozdobne bale – nadające przestrzeni poważny, przytulny klimat.

Aktorka Friends jest niesamowicie dumna ze swojego domu, przy którym współpracowała z projektantem Stephenem Shadleyem, aby przekształcić posiadłość z lat 70. w idealne kalifornijskie mieszkanko.

Wcześniej otworzyła się na temat swojej nieruchomości w Architectural Digest, mówiąc w wywiadzie:

Dom ma raczej efektowny, staromodny hollywoodzki charakter. Mogę sobie tylko wyobrazić, że Rat Pack zatrzymuje się; ktoś gra na pianinie, a ludzie się śmieją w następnym pokoju.