Walentynki to dzień kiedy kolejki w kinach się nie kończą, a wejście do restauracji często graniczy z cudem. Ponieważ już niedługo czeka nas to święto, a wiem jak dużo osób je obchodzi, chciałybyśmy zaproponować Wam metodę na spędzenie ich w domu. Dzięki temu będziemy mogli trochę zaoszczędzić, a mimo to miło spędzić ten dzień.

Czasami lepiej święto zakochanych spędzić razem w domu, niż poświęcać go na godzinne strojenie się na imprezy na mieście, czy stanie w długich kolejkach. Co zaplanować na ten dzień? Oto nasze metody na oszczędne, ale i bardzo fajne Walentynki.

Romantyczna kolacja w domu

Z okazji każdego święta nie będziemy przecież latać do drogich restauracji. Romantyczną kolację równie dobrze możemy przygotować w domu. W ten dzień możemy zrezygnować z przygotowywania tradycyjnych posiłków, a zdecydować się na coś specjalnego. Ładnie przygotowany stół, świeczki i wino pozwolą nam na uzyskanie klimatu w domu. Jeśli chcecie więcej czasu spędzić ze sobą, możecie wybrać danie, które przygotujecie razem. Dla podtrzymania klimatu możecie też ładnie się ubrać.

Spacer we dwoje

Gdy będziecie już najedzeni, warto zastanowić się nad wybraniem się na spacer po mieście. Z pewnością macie swoje ulubione miejsca, które zawsze przypominają Wam o romantycznych chwilach. W każdym mieście z pewnością znajdują się klimatyczne miejsca, które warto odwiedzić razem z drugą połówką. Niezależnie od pogody da się znaleźć przyjemne miejsce na spacer.

Wieczór filmowy

Na zakończenie całego dnia, możecie zdecydować się na wspólne wybranie filmu. Wiadomo, że Panowie nie przepadają raczej za romantycznymi komediami dlatego, aby nie nadwyrężać ich wyrozumiałości możemy postarać się wybrać film, który spodoba się kobiecie i mężczyźnie. Na film możecie przygotować zdrowe przekąski lub domowy popcorn. Z pewnością nie zaszkodzi też dobre wino.

 

Pamiętajcie, że do miłego spędzenia Walentynek wcale nie potrzebujecie dużego budżetu. Liczy się pomysł. Dlatego jeśli macie jakieś fajne wspomnienia z „domowych” Walentynek koniecznie zostawcie je w komentarzu!