W pozycji 69 odnajdą się pary chcące wyeliminować rutynę ze swojego życia erotycznego. To, coś nowego dla kogoś, kto jeszcze nigdy jej nie próbował. Jak wprowadzić do seksualnego rytuału techniki 69, gdy ona nie chce? Sprawdź, jak łatwo możecie wspólnie przeżywać rozkosz.

Co to jest pozycja 69?

Pozycja swoją nazwę zawdzięcza ułożeniu partnerów. Podczas pieszczot ich ciała przypominają właśnie 69. Wiele par podczas tej techniki osiąga wspólnie orgazm, co jest marzeniem wielu osób. Inni natomiast uznają to jako wstęp do dalszych działań. Pozycja 69 daje Ci możliwość zrealizowania dwóch opcji naraz. Jej zaletą jest to, że wymaga ona takiego samego zaangażowania z obu stron. Jeśli lubisz dawać satysfakcję drugiej stronie, warto przekonać do niej swoją kobietę.

Na czym polega pozycja 69 i jakie ma zalety?

Pozycja 69 należy do seksu oralnego. Daje wiele przyjemności i satysfakcji obu stronom. Para przyjmując pozycję 69, powinna ułożyć się w ten sposób, aby usta każdej z osób były na wysokości narządów płciowych drugiej. Głowy skierowane są ku stopom partnera. Mężczyzna, który znajduje się na dole, może na przykład złapać kobietę za pupę, biodra bądź też w pasie.

Aby dobrze czuć się, podczas tej pozycji seksualnej należy wybrać odpowiednie do tego miejsce. Ważne, aby było Wam wygodnie i nie było nic, co dodatkowo utrudni oraz zmusi do nienaturalnego ułożenia drugą osobę. Teraz czas by ciała ułożyły się obok siebie. Można już  zacząć stymulowanie okolic intymnych na kilka sposobów. Oto one:

  • cunnilingus – są to pieszczoty oralno-genitalne u kobiety,
  • fellatio – jest sprawianiem przyjemności mężczyznom za pomocą ust.

Pozycja 69 – jak sprawić jej przyjemność?

Zacznij od pieszczenia warg sromowych i lizania ich. Jest to jeden z elementów rozpoczynających technikę 69. Dostosuj siłę do upodobań partnerki, o ile jest w stanie powiedzieć ci, to co lubi. Przesuń językiem w górę i w dół, dzięki czemu nawilżysz wargi zewnętrzne. Bardziej intensywne odczucia zapewnia zasysanie całych warg.
Teraz wsuń język do wnętrza i wykonuj tam również rytmiczne ruchy. Płytko na początku, a potem postaraj się jak najgłębiej. To na pewno sprawi, że każda kobieta dozna sporo przyjemności. W pozycji 69 partner powinien poświęcić najwięcej energii i czasu właśnie tym strategicznym miejscu. Łechtaczkę można również pokryć swoją śliną i pieścić ją za pomocą języka.