Haft na stałe wpisał się w tradycję ozdabiania i znakowania tekstyliów. Jest elegancki, wyjątkowo trwały. Niełatwo zaskarbić sobie uznanie społeczeństwa w XXI wieku. Współczesny konsument jest wymagający, stawia na nie tylko na jakość i piękno produktu, ale zwraca uwagę też na jego cenę. A jednak popularność haftu stale rośnie. Jak sprawić, by nasze tkaniny były wyjątkowe? Podpowiadamy!

Tradycja i nowoczesność w jednym – to właśnie wyróżnia haft!

Haft znany jest od tysięcy lat. Od zawsze uznawano go za piękny i drogocenny – hafty tworzyli specjalnie wykwalifikowani rzemieślnicy, artyści. Za następcę haftu ręcznego uważa się haft komputerowy. Na rynku znajdziemy wielu producentów, którzy oferują nam swoje usługi. Precyzyjnie zaprogramowane maszyny stworzą idealny wzór splotów nici. Nie ma ograniczeń. Wypukłości haftu, ich kształt i kolor zależą od naszych potrzeb i wyobraźni. Precyzyjnie zaprogramowane maszyny stworzą wzór idealnie dopasowany do naszego gustu. 

Haft komputerowy – uniwersalny i ponadczasowy

W XXI wieku niełatwo zaskarbić sobie sympatię. Niełatwo też się wyróżnić. Przyznajmy – widzieliśmy już wiele, prawda? Producenci prześcigają się w tym, by nas zadowolić, ale także, by szokować kreatywnością i zaimponować pomysłami. Haft jest jedną z niewielu rzeczy, które, choć są skromne, nigdy nie wyszły z mody. To niezwykłe, że można go znaleźć na większości sukien ślubnych, a także – zobaczyć na glanach podczas koncertu rockowego. Haft jest niezwykle uniwersalny, elastyczny – łączy, a nie dzieli. Możemy dostosować jego kształt, wygląd, barwę do swoich upodobań. Jednocześnie wciąż pozostaje wyrazisty, charakterystyczny, to wyraz dobrego smaku i szacunku dla tradycji, także polskiej. 

Haft reklamowy – elegancki, ale czy użyteczny?

Odpowiadamy – oczywiście! Haft jest rewelacyjnym sposobem na personalizację naszych tkanin. Chroni je przed zgubieniem, sprawia, że są jedyne w swoim rodzaju, ale też wyjątkowo ładne. Haft traktuje się jako ozdobę – nic w tym złego. Trzeba jednak docenić jego dodatkowe walory. Producenci od lat uważają, że haft przydaje się także przy reklamowaniu produktów. Internet jest świetnym nośnikiem danych, w tym informacji biznesowych, każdy producent powinien jednak skupić się na tym, by jego nazwa bądź logo były obecne w świecie na co dzień. Daj się zauważyć podczas różnorodnych branżowych wydarzeń i targów. Odzież reklamowa z haftem dla firm na eventy sprawdzi się zawsze, jeśli zależy Ci na tym, aby dać się zapamiętać. Przyznajmy, współcześnie, chcąc się wyróżnić, musimy zadbać o to, by sprostać różnym gustom i wymaganiom, zaskakiwać, a czasem – szokować. Haft nie jest oczywisty. Da się zauważyć i zapamiętać. Warto dać mu szansę! 

Wybierz haft fluorescencyjny, kiedy wciąż chcesz więcej i więcej… Mamy na to sposób!

Hafty są wspaniałe i tego nie można im odmówić. Znajdziemy je wszędzie. Zdobią najdroższe i najpiękniejsze sukienki. Topowi projektanci decydują się
na wykorzystywanie ich w swoich kolekcjach, tych nawiązujących zarówno do tradycji, jak i nowoczesnych. Haft znajdziemy także na wielu produktach użytku codziennego – na ręcznikach, torbach, a nawet butach i rękawiczkach. Jeśli jednak czujesz, że czegoś Ci brak, że chcesz czegoś więcej, nie ograniczaj się i idź o krok dalej! Jeśli pragniesz błyszczeć, pokazać się z nietuzinkowej strony i zaskakiwać w najbardziej nieoczekiwanych momentach, warto umieścić na ubraniach haft fluorescencyjny, odblaskowy. To niezastąpiony element podczas imprez, kwintesencja stylu, a zarazem sposób na to, by stać się niezapomnianym. W ciemności widać będzie wyłącznie to, co sam wybierzesz. Magia? Nie. Nauka! Wszyscy znamy moc światła, neonu. Wykorzystaj to – połącz neon z haftem!

Pragniesz wyróżnienia, chcesz zapaść w pamięć, a może błyszczeć podczas gali
lub imprezy? Mamy na to sposób. Zaufaj haftowi, daj szansę tradycji i jednocześnie nowoczesności i wyróżnij się… albo zgiń w pamięci XXI wieku.