Elizabeth Hurley od grudnia izoluje się z rodziną w swoim domu w Herefordshire, ale to nie przeszkodziło jej przywołać w pamięci ostatnich wyjazdów zawodowych za granicę.

Przed ostatnim zamknięciem gwiazda The Royals pracowała za granicą na Łotwie nad swoją najnowszą kolekcją strojów kąpielowych. W tym tygodniu udostępniła na Instagramie wspaniałe zdjęcie, na którym stoi przy basenie. Aktorka wyglądała oszałamiająco ubrana w czarne bikini z kolekcji Elizabeth Hurley Beach. Co więcej, zaoferowała swoim fanom do 70% rabatu na wybrane produkty swojej marki, w tym bikini.

Elizabeth Hurley w bikini

Modelka ujawniła na początku tygodnia, że ​​nie była w stanie rozpocząć kolejnej sesji zdjęciowej strojów kąpielowych z powodu nowych ograniczeń dotyczących blokady. Gwiazda spojrzała na swoją nową normalność na Instagramie, pisząc:

Trudno jest zachować  dobry nastrój podczas tych ponurych dni zamknięcia. Miałam zarezerwowaną wycieczkę i powinnam właśnie nakręcać moją nową kampanię kostiumów plażowych. Musiałam ją niestety odwołać, ponieważ nie wydawało mi to się właściwe, aby pić drinki na plaży, podczas gdy wszyscy inni byli zamknięci.

Kolekcja bikini Elizabeth Hurley

Kolekcja strojów kąpielowych Elizabeth obejmuje stylową gamę kolorowych bikini, kostiumów kąpielowych i szlafroków. Modelka wprowadziła swój asortyment strojów kąpielowych w 2005 roku. Jej produkty są przeznaczone dla kobiet, oraz młodych dziewcząt w wieku od 13 lat.

Chciałam stworzyć kolekcje, która sprawi, że kobiety będą czuć się wspaniale w każdym wieku- mówi gwiazda na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Elizabeth jest idealną modelką dla jej kolekcji kostiumów kąpielowych i ma godną do pozazdroszczenia figurę, którą utrzymuje dzięki zdrowej diecie.