Druk cyfrowy to technologia przyszłości, a etykiety samoprzylepne to podstawowy jego wykładnik. Oczywiście zapewne wielu z producentów musiało się odpowiednio przygotować do tej technologii, jednak jej wprowadzenie odmieniło zdecydowanie cały proces druku etykiet, co przełożyło się na wysoką jakość oferowanych produktów.

Etykiety samoprzylepne –  identyfikacja produktu

Odpowiednie oznakowanie produktu jest obecnie niezwykle istotne. Etykiety samoprzylepne stanowią nie tylko informację o nim, ale również są niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym. Wprowadzenie technologii cyfrowej jest równoznaczne z krótszym cyklem produkcyjnym, a to oznacza nowy podział pracy, przez odpowiednie zarządzanie kolorami. Nad wszystkim czuwa już nie sam pracownik, a Digital Front-End.

Drukowanie cyfrowe – technologia przyszłości

Dzięki drukowaniu cyfrowemu klient ma możliwość zdecydowania się nie tylko na standardowe kształty etykiet, ale również może zdecydować się na rozwiązania oryginalne. Wycinanie daje możliwość wykonywania krótkich serii. Kreatywność marketingowa właściciela marki nie zna granic, a to wszystko dzięki technologii drukowania cyfrowego.

Label Express

Świetnym przykładem zastosowania drukowania cyfrowego w swoich produktach jest Label Express. Wychodzi ona naprzeciw wymaganiom klientów i daje możliwość zaprojektowania  zlecenia według naszych konkretnych potrzeb. Możemy stworzyć etykiety w różnych rozmiarach i kształtach, wybierając spośród kilku rodzajów materiałów.

Label Express daje możliwość klientowi samodzielnego stworzenia potrzebnej etykiety od początku, aż do końca procesu produkcji. Oczywiście w razie potrzeby możesz zwrócić się o pomoc i wsparcie  ekspertów na każdym etapie składania zamówienia, które odbywa się online. Wszystkie pliki, które chcesz zamieścić na etykiecie, również przekażesz przez stronę sklepu. W zależności od rodzaju i wielkości zamówienia, etykiety często są już zrealizowane po około 3 dniach. Jeśli chcesz poznać ofertę i dowiedzieć się o wycenę, skorzystaj z kalkulatora na ofertę etykiet.