W miarę możliwości staramy się odpowiadać, na Wasze pytania. W większości przypadków są to ciekawe porady. Dziś postanowiliśmy jednak zabrać na warsztat kolejny problem, który od dawna nurtuje wiele kobiet. Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

To kolejne pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet, zaraz po tym, jak w ich życiu pojawił się osobnik płci męskiej, z którym miały okazję zamieszkać we wspólnych czterech ścianach. Co gorsza, często jest to powód do kłótni, równie dobry, jak polubienie na Facebooku zdjęcia swojej byłej, prośba o podanie piwa w czasie meczu czy przelotnie rzucone w stronę atrakcyjnej kobiety na ulicy spojrzenie. Więc jak to jest: Dlaczego mężczyźni nie opuszczają deski?

W czym tkwi problem?

Kobiety przed skorzystaniem z toalety widząc podniesioną deskę, często zaczynają rozmyślać o tym, czemu ich ukochany znowu chce zrobić im przykrość i mimo takiej ilości rozmów dalej nie dostosował się do ustalonego planu działania. Mężczyzna za to, po prostu o tej cholernej desce nie pamięta. Jego głowa zazwyczaj zajęta przykładowo: nowym samochodem, który mijał dziś na ulicy, rozmyślaniem nad tym, czy nowy odcinek Top Gear, czy The Grand Tour jest już dostępny do odtworzenia. Może myśli właśnie o tym, jak pyszne jedzenie mu przygotowałaś i nie może doczekać się, aż w końcu będzie mógł je spróbować!

Dlaczego kobiety nie podnoszą deski?

Mamy wielki talent do oskarżania naszych kochanych mężczyzn o to, że nie opuścili deski po skorzystaniu z toalety. Może powinnyśmy zadać sobie pytanie, czemu my jej nie podnosimy, aby czekała gotowa na przybycie faceta do łazienki? Może Panowie tak samo, jak my nie chcą sobie brudzić rąk?

Jak rozwiązać konflikt?

Odpowiedź wydaje się dość oczywista, obie strony tego konfliktu, po zakończeniu korzystania z toalety powinny deskę całkowicie zamknąć. Tak, właśnie po to producent zamocował przy niej klapę, dzięki której możemy całkowicie zasłonić magiczny otwór. Powiem więcej, obie strony na tym zyskają, a wiecie czemu? Ponieważ podczas spuszczania wody, wszystkie bakterie z muszli unoszą się w powietrzu, co gorsza podobno utrzymują nawet do 90 minut. Sprawa jest prosta, gdy do łazienki wejdzie kobieta, musi podnieść jedynie klapę, gdy wejdzie mężczyzna cały zestaw. Po zakończeniu każdy też będzie miał dokładnie tyle samo pracy, aby odłożyć wszystko na miejsce. Najważniejsze jest jednak to, że wyjdzie Wam to tylko na zdrowie!

Jeśli macie inne rozwiązanie na ten problem koniecznie podzielcie się nim w komentarzu. Jeśli nurtują Was inne pytania, zostawcie je pod tym postem!