Zdecydowałam się na napisanie tego wpisu, ponieważ w życiu (prawnie) każdego młodego chłopca przychodzi moment, w którym zaczyna się zastanawiać nad tym, czy długość przyrodzenia ma znaczenie. Dyskutując o tym, w gronie znajomych okazało się, że na ten temat powstało tyle mitów, że z koleżankami złapałyśmy się za głowę. Dlatego właśnie tym wpisem odpowiem na pytanie, czy długość ma znaczenie.

Wygląda na to, że dokładna znajomość długości penisa jest dla facetów niezwykle ważna. Z wrzuconej przeze mnie do Internetu ankiety wynika, że aż 94% z 2 tysięcy ankietowanych zna dokładnie swoją długość penisa. W dodatku panuje przekonanie, że długość jest proporcjonalna do ilości przyjemności, jaką mężczyzna może dać kobiecie. Czy to prawda?

Czy długość ma znaczenie?

Postawiłam sobie za cel zebranie danych od największej ilości kobiet, jaką uda mi się zachęcić do rozmowy na ten temat. Ponad połowa pań odpowiedziała, że rozmiar nie ma dla nich żadnego znaczenia. Pozostałe głosy wskazywały w większości na to, że od długości znacznie ważniejsza jest grubość. Spotkałam się za to z dużą ilością odpowiedzi wskazujących na to, że zbyt długi członek stanowi duży dyskomfort dla kobiety, ponieważ w trakcie stosunku odczuwa ona ból.

Trochę statystyk

Znalazłam informację o tym, że w Polsce średnia długość męskiego przyrodzenia wynosi 14 centymetrów. Średnia dla Europejczyków wynosi od 13 do 15 centymetrów. Dla porównania w Chinach, Japonii czy Korei nie przekracza ona 12 centymetrów.

Za to średnia długość pochwy u kobiet wynosi od 7 do 10 centymetrów. Oczywiście jej budowa pozwala na rozciąganie się, jednak wszystkie istotne punkty dla odczuwania przyjemności, mieszczą się na tej długości. To właśnie najważniejsza informacja dla panów, którzy martwią się o ilość potrzebnych centymetrów do zaspokojenia kobiety.

Mam nadzieję, że te informacje uspokoiły wszystkich panów, którzy zastanawiali się, czy długość ma znaczenie. Zamiast martwić się o długość lepiej zająć się pracą nad odpowiednią techniką, która jest znacznie ważniejsza w relacjach damsko-męskich.

To też znak dla wszystkich tak głośno chwalących się ilością centymetrów swojego ciała gąbczastego. Jeśli wierzą, że sama długość rozwiązuje sprawę, to są zwyczajnie naiwni.