Celine Dion właśnie obchodzi 5. rocznicę śmierci swojego męża Rene Angeliliego. Z tej okazji na jej Instagramie pojawił się wzruszający post. 

Céline Dion to słynna piosenkarka, obecna od dekad na scenie muzycznej. Swojego przyszłego męża poznała właśnie w pracy. Został on jej menadżerem i z czasem rozkwitła wielka miłość między nimi. To on stoi za jej spektakularnym sukcesem. Od zawsze mogła na niego liczyć. Bardzo w nią wierzył i pomógł w wydaniu debiutanckiego albumu.

Na swoim śpiewie zdobyła niemały majątek. Magazyn Time w lipcu 2019 roku wycenił jej go na prawie 90 milionów dolarów. Jednak pieniądze szczęścia na o dają. Rene zmagał się z rakiem i walkę przegrał. Odszedł wieku 73 lat. Oprócz kochanej żony, zostawił również synków: Rene-Charles oraz bliźniaki Nelsona i Edda.

Gwiazda po śmierci męża, nie wyszła ponownie za mąż. Swoją uwagę skupiła na dzieciach oraz pracy zawodowej. Angelil był miłością jej życia.

Celine Dion wspomina zmarłego męża w 5. rocznicę jego śmierci

Celine i Rene zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Nie miała tu znaczenia nawet znaczna różnica wieku. Stali się parterami zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Niestety ciężka choroba przerwała sielankę, mąż odszedł po długiej walce.

Poznali się w 1980 r. a Celine miała wtedy 12 lat. Angelil wysłuchał jej śpiewu i rozpłakał się. Postawił wszystko na nią, by mogła jechać koncertować po Europie.

Długo ukrywali się przed światem ze swoją miłością. Jednak w końcu Celine ujawniła swoje uczucie w albumie The Color of My Love. W środku książeczki napisała, że to właśnie on jest jej kolorem miłości.

W 1991 r. para zaręczyła się. 17 grudnia 1994 r. wzięli ślub. Ceremonia miała miejsce w montrealskiej katedrze Notre Dame, transmitowana była przez kanadyjską telewizję.

Właśnie mija 5 lat odkąd Celine pożegnała męża. Z tej okazji na jej profilu pojawił się wpis. Wzruszyła zdjęciem wszystkich fanów. To widok splecionych doni. Napisała:

René, minęło już 5 lat… Nie ma dnia, żebyśmy o tobie nie myśleli. Zwracamy się do Ciebie teraz bardziej niż kiedykolwiek, abyś nas prowadził, chronił i nadal nad nami czuwał. Modlimy się, abyś rozświetlił swoją miłość na całym świecie, na wszystkich tych, którzy w tej chwili stoją w obliczu niesamowicie trudnych czasów. Jesteś w naszych sercach i na zawsze w naszym życiu. Kochamy Cię, Celine, René-Charles, Nelson i Eddy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, pełne ciepłych słów.