Okazuje się, że to o czym śpiewała Shakira, jest prawdą. Jej Ex Gerard Pique właśnie oficjalnie przedstawił światu swoja nową miłość. Na jego Instagramie pojawił się, na którym pozuje ze swoją nową dziewczyną Clarą Chią Marti.

Wczoraj hiszpański zawodowy piłkarz i były wieloletni partner Shakiry podzielił się swoim pierwszym zdjęciem na Instagramie ze swoją nową miłością, którą jest 23-letnią studentką public relations z Barcelony.

Debiut Marti na Instagramie Piqué ma miejsce dwa tygodnie po tym, jak Shakira – z którą był związany przez prawie 12 lat i ma dwóch synów – wydała nowy utwór ujawniający, jak rzekomo ją zdradził, kiedy najbardziej go potrzebowała, i zostawił ją dla młodszej, mniej onieśmielającej kobiety.

„Jestem dla ciebie za dobra i dlatego jesteś z kimś takim jak ty” — śpiewa Shakira po hiszpańsku we współpracy z Bizarrap „BZRP Music Session #53”.

45-letnia Shakira i 35-letni Piqué ogłosili rozstanie we wspólnym oświadczeniu w czerwcu ubiegłego roku.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W tej chwili prosimy o prywatność dla dobra naszych dzieci, które są dla nas najwyższym priorytetem. Z góry dziękujemy za zrozumienie i szacunek.

Shakira otwarcie mówiła o swoim złamanym sercu w wywiadzie wkrótce potem, a podczas wakacji podzieliła się emocjonalnym przesłaniem. Wydała także chwytający za serce singiel „Monotonía”, opowiadający o rozstaniu, zanim porzuciła swój wzmacniający utwór Bizarrap.

Gerard Pique z dziewczyną na Instagramie

Nie umieścił żadnego podpisu, dodał tylko i wyłącznie zdjęcie, jednak już ono mówi wiele. Widzimy na nim przytuloną parę, oczy Gerarda świadczą o wielkiej miłości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique)

A Wy jak sądzicie, czy ta miłość ma szansę przetrwać?