Home Gwiazdy Anne Hathaway ujawniła swoje „prawdziwe” imię. Tak nazywają ją przyjaciele i rodzina

Anne Hathaway ujawniła swoje „prawdziwe” imię. Tak nazywają ją przyjaciele i rodzina

Anne Hathaway odkryła swój sekret. Okazuje się, że rodzina i przyjaciele mówią do niej całkowicie inaczej, niż się nazywa. Jak się do niej zwracają?

Anne jest szczęśliwą żoną Adama Shulmana od września 2012 roku i razem wychowują dwójkę synów: czteroletniego Jonathana i rocznego Jacka, który urodził się w listopadzie 2019 roku.

Jak nazywają Annę Hathaway rodzina i przyjaciele?

Anne Hathaway była zaproszona w tym tygodniu na rozmowę z Jimmy’m Fallonem i dokonała zaskakującego odkrycia na temat swojego imienia. Nagrodzona Oscarem aktorka urodziła się jako Anne Jacqueline Hathaway w 1982 roku – ale potwierdziła, że ​​nie tak ją nazywają jej przyjaciele i rodzina.

Podczas rozmowy Jimmy zwrócił się do Ann:

Znam cię już dość długo – powiedział. Słyszałem, jak ludzie nazywają cię Annie, jak twoi dobrzy przyjaciele. Nazywać cię Anne czy Annie?

Gwiazda natychmiast odpowiedziała:

Mów mi Annie! Powiedziała z uśmiechem. Wszyscy, nazywajcie mnie Annie – proszę!

Następnie szczegółowo opowiedziała o swoim pseudonimie.:

Więc kiedy miałem 14 lat, zrobiłam reklamę i miałam dostać swoją kartę SAG. Wtedy producenci zapytali mnie: 'Jak chcesz się nazywać? A ja na to: Cóż, to powinno być moje imię. Nazywam się Anne Hathaway. A więc wydawało mi się to właściwe, jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, że do końca mojego życia ludzie będą mnie nazywać„ Anne”.

Kontynuowała:

Jedyną osobą, która kiedykolwiek nazywa mnie Anną, jest moja matka i robi to tylko wtedy, gdy jest na mnie naprawdę zła. Tak, naprawdę wściekła! I za każdym razem, gdy wychodzę publicznie i ktoś dzwoni do mnie i mówi to imię to myślę, że będą na mnie krzyczeć.

Dlatego ludzie nazywają mnie„ Miss H ”, lub nazywają mnie też” Hath ”, więc nie krępuj się nazywać mnie inaczej niż Anne.