Agnieszka Kaczorowska wybrała płaszcz, który ma szansę stać się hitem tej jesieni. Musisz go mieć w swojej szafie.

Agnieszka Kaczorowska znana jest ze swojego poczucia stylu i gustu. Nie raz udowodniła, że ma smak i powoli staje się ikoną mody. Jest inspiracją dla młodych dziewczyn oraz młodych matek. W jej szafie są perełki z luksusowych domów mody,  jednak aktorka potrafi upolować także coś w popularnych sieciówkach. Tym samym udowadniając, że aby wyglądać stylowo, nie trzeba przy tym wydać wiele pieniędzy.

Agnieszka Kaczorowska w modnym płaszczu na jesień

Agnieszka w sezonie jesienno-zimowym nie stawia tylko na szarości. Postanowiła rozjaśnić depresyjną chandrę panującą wkoło, kolorowym płaszczem w odcieniu bordowym. Znalazła  go w Mohito. Sprawdziliśmy specjalnie dla Was cenę. Dwurzędowy płaszcz z dodatkiem wełny dostaniecie w kwocie 349,90 złotych. Dostępny jest we wszystkich rozmiarach.

https://www.instagram.com/p/CFme60Rnt1M/

Jeśli bordowy nie jest waszym ulubionym kolorom, to mamy dobrą wiadomość. W ofercie sklepu znajdziemy również płaszcze w innych kolorach, na przykład modnym żółtym. Jego cena jest mniejsza, bo dostępny jest w kwocie 249,90 złotych. Spieszcie się, gdyż rozmiary bardzo szybko znikają z oferty. Do wyboru są jeszcze inne dwa kolory: jasnoszary oraz czarny.